כפרה בחיי


קישורים רלוונטיים


משך שנה שכבתי בבתי חולים צבאיים במצרים במצב שהרופאים התקשו למצוא לו מרפא. חשתי מבודד שרוי בחשיכה של חוסר תקווה. לא ראיתי כל מוצא.

מבלי שביקשתי זאת, זכיתי לביקור משלושה אנשים שונים לגמרי שחברו יחד: קצינה בדרגת תת-אלוף בצבא הישע בשנות השבעים לחייה, חייל סדיר מניו-זילנד ובחורה צעירה שהגיעה ממדינת אוקלהומה שבדרום ארצות-הברית. אחות בית החולים הרשתה לי לשבת איתם במכוניתם שחנתה בחניון בית החולים.

כשהתפללנו יחד במכונית, נוכחות אלוהים נגלתה בדרך דרמתית ועל-טבעית. המכונית עמדה על מקומה, המנוע היה כבוי, אלא שגבורת אלוהים החלה לטלטל את המכונית כולה ואת כל ארבעתנו שישבנו בה. משהמשיכה הטלטלה, אלוהים דיבר מבעד לשפתיה של האישה מאוקלהומה. לאחר שהכריז כי הוא אל שדי, הוא ביטא דברי הדרכה הבאים:

שקול את הנעשה בגולגלתא: מעשה מושלם, מושלם בכל מובן, מושלם על כל היבטיו.

יצאתי מהמכונית חולה ממש כשם שנכנסתי אליה. אבל הבנתי שאלוהים כיוון אותי אל המקור ממנו אוכל לקבל את המענה השלם שלו: ״מעשה גולגלתא״. הבנתי כי זהו תיאור הקורבן של ישוע על הצלב בגולגלתא.

כשהגיתי בזה ופעלתי בהתאם להדרכה שאלוהים נתן לי בדברו, נרפאתי באופן מושלם ולתמיד.

אולם זה היה רק חלקה הראשון של הברכה שקיבלתי. קרור לשישים שנה מאז, המשכתי לצעוד בעקבות ההדרכה ההיא שהאדון נתן לי במכונית שהיטלטלה באורח על-טבעי:

לשקול את אשר נעשה בגולגלתא.

גיליתי שאלוהים הניח את רגליי על הדרך שהובילה אל ״עושר המשיח אשר רב הוא לאין חקר״ ואל ״הנהגת הסוד הנסתר מדורות עולם באלוהים יוצר הכל על-ידי ישוע המשיח.״ (אפסים ג, 8-9)

בספר זה אני חולק את ההתגלות המופלאה של אספקת האלוהים דרך הצלב של ישוע לכל צורך שאי פעם יכול להתעורר בחייו של כל בן אנוש. תמציתו של הגילוי שלי היה זה: על הצלב אירעה החלפה שתוכננה על-ידי אלוהים, שבה כל הרע הראוי לחטאים שלנו בא על ישוע כדי שבתמורה על הטוב הראוי לצדקתו המוחלטת יעשה נגיש לנו.

להמשך לימוד בנושא פעולת המשיח על הצלב, אני מפנה אתכם אל ספרי ״כפרה״.

מאחל לכם את מלוא ברכת המשיח בכל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *