1 בינואר | להכיר את דבר אלוהיםאני מעיד בפני השטן באופן אישי על מה שכתוב שדם ישוע השיג עבורי

וְהֵם נִצְּחֻהוּ בְדַם הַשֶׂה וּבִדְבַר עֵדוּתָם וְלֹא אָהֲבוּ אֶת נַפְשָׁם עַד לַמָּוֶת. (חזון יוחנן י״ב, 11)

אני מאמין שאלוהים גילה לי על ידי הבנה של הכתוב כיצד נוכל לנצח את השטן. מרבית המאמינים בברית החדשה כבר יודעים שאנו מנצחים על ידי דם השה ובדבר עדותנו, אולם מרבית האנשים הפכו את הכתוב הזה לדקלום מונוטוני: "דם השה, דם השה…" אינני מזלזל כלל במי שמבקש לדקלם את דבר אלוהים. אף על פי כן, הבחנתי פעמים רבות שהדקלום הזה אינו מרשים כלל את השטן. לכן אני אומר שעלינו לעשות שימוש מכוון יותר בדבר אלוהים.

כיצד אנו יכולים לנצח את השטן על ידי דם השה ודבר עדותנו?

כרוכים בכך 3 מרכיבים:

  1. הדם
  2. דבר אלוהים
  3. העדות שלנו

להלן פרשנותי למעשה שכתוב בחזון יוחנו יב, 11: אנו מנצחים את השטן כאשר אנו מעידים בפניו באופן אישי על מה שכתוב שדם ישוע השיג עבורנו.

ברור שאם נרצה להעיד על מה שכתוב שדם ישוע השיג עבורנו, זה יצריך אותנו לדעת בדיוק מה כתוב לגבי זה בתנ"ך ובברית החדשה. במשך השבועות הקרובים, אנו נלמד בדיוק מה כתוב בכתובים אודות מה שישוע השיג עבורנו כשדמו נשפך על הצלב.

תודה לך אדוני על דם ישוע. לאור הכתוב, אני מכריז שניצחתי את השטן על ידי כך שאני מעיד על מה שדם ישוע השיג עבורי. אני מעיד באופן אישי בפני השטן על מה שהדם של ישוע השיג עבורי. אמן.

מתוך הספר: "הכרזת הדבר"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>