15 באוגוסט | מלוא האמתנעשיתי מושלם במשיח

בוֹ אַתֶּם נִמְלָאִים אֲשֶׁר הוּא רֹאשׁ כָּל שְׂרָרָה וְשָׁלְטָן. (קולוסים ב, 9-10)

על-מנת לעמוד שלם ומלא במלוא הרצון והיעוד של אלוהים בחייך, המאמין חייב לנצל את כל האמצעים שאלוהים סיפק לו דרך המשיח. מאמין בברית החדשה אינו יכול להרשות לעצמו להשמיט חלק מכל האמצעים שאלוהים סיפק עבורו, עם צפייה לפצות על המחסור בדרך אחרת.

זו בדיוק הנקודה שבה מאמינים רבים בברית החדשה הולכים לאיבוד במחשבותיהם. עם או בלי מודעות, הם מתווכחים עם עצמם שהם קיבלו חלק מהאמצעים שאלוהים הציע להם ולפיכך הם יסתדרו בלי האחרים שהם החליטו להשמיט מחייהם.

לדוגמה: חלק מהמאמינים בברית החדשה שמים דגש מיוחד על הפצת הבשורה, ועם זאת, הם אינם מעמיקים בלימוד הדבר בייחוד בנושאים של חיי היום-יום עם המשיח. לעומת זאת, ישנם מאמינים שמקפידים לחיות חיי אמונה שלמים, אולם הם אינם מספרים לסביבה הקרובה שלהם על אמונתם. כל המחזיקים בדפוס כזה או אחר לרוב נוטים למתוח ביקורת או לבזות את בעלי הדפוס האחר. למרות זאת, שניהם טועים. חיי אמונה טובים אינם יכולים להשמיט את הפצת הבשורה וההפך. הפצת הבשורה אינה יכולה לבוא במקום חיי אמונה תקינים. אלוהים דורש את שניהם. מאמינים בברית החדשה אינם יכולים להשמיט מרכיב אחד מרצון האל ועדיין לעמוד שלמים ומלאים ברצונו.

תודה לך אדוני על פעולתך בקרבי. אני מכריז את תשוקתי לאמץ לחיי את כל האמצעים שאלוהים סיפק עבורי דרך המשיח כדי שאוכל לעמוד שלם ומלא ברצון אלוהים מפני שהושלמתי במשיח. אמן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>