25 בפברואר | תמשיכו להגיד את זה!אין לשטן מקום בחיי, אין לו שליטה עלי, והטענות שלו נגדי אינן תקפות. הכל כוסה בדם ישוע המשיח!

מִי יַעֲנֶה בִּבְחִירֵי אֱלֹהִים הֵן אֱלֹהִים הוּא הַמַּצְדִּיק׃ וּמִי־הוּא יַאֲשִׁימֵם הֵן הַמָּשִׁיחַ אֲשֶׁר מֵת וַאֲשֶׁר נֵעוֹר מֵעִם הַמֵּתִים הוּא מִימִין הָאֱלֹהִים וְהוּא יַפְגִּיעַ בַּעֲדֵנוּ. (רומים ח, 33-34)

כאשר נכריז את זה בפעם הראשונה, השטן ילעג לנו. אך עלינו להמשיך ולהכריז את אותו הדבר. השטן יודע לפתות אולם הוא שיטתי והוא לא מבזבז את הזמן. הוא ימשיך לפתות אותך כל עוד שהוא זוכה ממך לתגובה. מרגע שהוא לא יקבל ממך כל תגובה, הוא לא ימשיך להשקיע יותר זמן בנסיון לפתות אותך.

ייתכן שהשטן ינסה לזרוע בליבנו טינה. התגובה שלנו צריכה להיות אחת: להמשיך ולהכריז, זה נצלב. אין לזה שליטה עלי. אין לזה מקום בקרבי. השטן יאמר, זה לא נכון. דרק פרינס סתם אמר את זה. אך אנחנו נמשיך ונכריז את אותה הכרזה פעם אחר פעם. לאחר זמן מה, ההכרזה תקבל תוקף, והשטן לא ימשיך לבזבז את זמנו איתנו.

אחד הדברים שעלינו לעשות הוא לבנות את חומות האישיות שלנו.

עִיר פְּרוּצָה אֵין חוֹמָה; אִישׁ אֲשֶׁר אֵין מַעְצָר לְרוּחוֹ. (משלי כה, 28)

כיום אנשים רבים גדלים כמו חומות פרוצות עקב בעיות בתא המשפחתי, סמים או השפעות תרבותיות מרושעות. כל מי שהרבה להשתמש בסמים יהיה עִיר פְּרוּצָה אֵין חוֹמָה. אנו מקימים חומות על ידי כך שאנו מחזקים את כוח הרצון שלנו ומשתמשים בזכויות שנתנו לנו על-ידי צליבתו של ישוע. ייתכן שנחשוב שזה תהליך נוראי וחוויה איומה. אולם זה רק מפני שאנו לא מיד מצליחים לראות עד כמה זה מועיל לנו. בסופו של תהליך יהיה לנו אופי חזק. מתנות הן דבר זמני, שנהנה ממנו רק בחיים האלה. לעומת זאת, אופי זה דבר נצחי; האופי שלנו בא איתנו לחיי העולם. אלוהים מודאג הרבה יותר מהאופי שלנו מאשר מהמתנות שניתנו לנו.

תודה לך אדוני על דמו של ישוע. אני מכריז כי אני הולך לחזק את כוח הרצון שלי ולהשתמש בזכויות שנתנו לי על-ידי הצליבה של ישוע. אני שב ומכריז שאין לשטן מקום בחיי, אין לו שליטה עלי, והטענות שלו נגדי אינן תקפות. הכל כוסה בדם ישוע המשיח! אמן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *