8 בספטמבר | לקבל את מה שביקשנואבי יודע את כל צרכיי בטרם ביקשתי ממנו

וְאַתֶּם אַל־תִּדַּמּוּ לָהֶם כִּי יוֹדֵעַ אֲבִיכֶם כָּל־צָרְכְּכֶם בְּטֶרֶם תִּשְׁאֲלוּ מִמֶּנּוּ. (מתי ו, 8)

אחד הסודות שיכולים לפתוח בפניכם את אוצרות האלוהים הוא לדעת לקבל. אנשים רבים מבקשים דבר מה מאלוהים ואינם מקבלים. בברית החדשה מופיע פסוק מאוד ישיר בנוגע לקבלת דבר מאלוהים. ישוע דיבר על עתירות או בקשות המופנות לאלוהים כאשר הוא אמר את הדברים הבאים:

עַל־כֵּן אֲנִי אֹמֵר לָכֶם כֹּל אֲשֶׁר תִּשְׁאֲלוּ בִתְפִלַּתְכֶם הַאֲמִינוּ כִּי תִקָּחוּ וִיהִי לָכֶם. (מרקוס יא, 24)

אנו לוקחים את הדברים שביקשנו מאלוהים כבר במהלך התפילה עצמה! אם תתפללו לפי העיקרון הזה שישוע לימד – אם תאמינו שאתם מקבלים את מה שביקשתם כבר בזמן התפילה – וִיהִי לָכֶם.

שימו לב, לקבל ולקחת זה שתי פעולות שונות. קבלה = הסדרת העניינים; לקיחה = חוויה שבאה בעקבות הסדרת העניינים. נגיד שיש לכם צורך כלכלי מיידי. אתם מתפללים. אתם פונים לאלהים ואומרים לו, "אלוהים, אנחנו זקוקים נואשות ל- $1,500 עד ליום חמישי." ואז, בתום התפילה אתם אומרים, "תודה לך, אדוני." קיבלתם את זה. מצבכם לא השתנה בינתיים, אבל קיבלתם את זה בכל זאת. התפילה שלכם תענה.

תודה לך אבא שאתה מכיר אותי כל כך טוב. אני מכריז/ה שאני מקבל/ת את מה שאני מבקש/ת בתפילה, מפני שקבלה = להסדרת העניינים. ואם אני יודע/ת שהוא שמע אותי, אני גם יודע/ת שקיבלתי את מה שביקשתי. אבי יודע את צרכיי לפני בטרם ביקשתי ממנו. אמן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *