14 באפריל | רפואה לכלישוע נפצע כדי שאנו נרפא

וְהוּא מְחֹלָל מִפְּשָׁעֵנוּ, מְדֻכָּא מֵעֲוֹנֹתֵינוּ; מוּסַר שְׁלוֹמֵנוּ עָלָיו, וּבַחֲבֻרָתוֹ נִרְפָּא־לָנוּ. (ישעיהו נג:5)

וַיְהִי לְעֵת עֶרֶב וַיָּבִיאוּ אֵלָיו רַבִּים אֲחוּזֵי שֵׁדִים וַיְגָרֶשׁ אֵת־הָרוּחוֹת בִּדְבַר פִּיו וַיְרַפֵּא אֵת כָּל־הַחוֹלִים׃ לְמַלּאת אֵת אֲשֶׁר דִּבֶּר יְשַׁעְיָהוּ הַנָּבִיא לֵאמֹר חֳלָיֵנוּ הוּא נָשָׂא וּמַכְאֹבֵינוּ סְבָלָם. (מתי ח:16-17)

מתי השתמש בשתי מילים המתארות בעיות פיזיות: חליים ומכאובים. מתי כותב שהשירות של ישוע לחולים הוא התגשמות של הנאמר בפי הנביא ישעיהו בפרק נג, והוא מדגיש את העובדה שישוע ריפא את כל החולים. מדוע? משום שעל פי הדבר הנצחי של אלוהים, ישוע כבר לקח על עצמו חליינו ואת מכאובינו. אלו הן חדשות טובות! אם באמת היינו מאמינים בזה הבשורה של ישוע הייתה נפוצה ביתר קלות.

הביקור בפאקיסטן היה עבורי מאיר עיניים, משום ש- 98% מהאוכלוסייה שם הם מוסלמים. הגיעו לאספות שלנו כ- 16,000 איש ללא פרסום נרחב. מדוע? משום שהתפללנו עבור החולים- והם נרפאו. לא כולם, אבל חלק. עיוורים ראו, חרשים שמעו, ונכים הלכו. האמינו לי אין שום בעיה למשוך קהל כאשר מישהו נרפא. זו השיטה מספר אחת בברית החדשה למשיכת קהל.

תודה לך ישוע על מה שעשית עבורי על הצלב. אני מכריז שבאמצעות הקורבן של ישוע, המרפא של אלוהים זמין לכולנו, כולל אותי, מכיוון שישוע נפצע כדי שאני ארפא. אמן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *