15 באפריל | לקבל מרפאישוע נפצע כדי שאנו נרפא

וְהוּא מְחֹלָל מִפְּשָׁעֵנוּ, מְדֻכָּא מֵעֲוֹנֹתֵינוּ; מוּסַר שְׁלוֹמֵנוּ עָלָיו, וּבַחֲבֻרָתוֹ נִרְפָּא־לָנוּ. (ישעיהו נג:5)

בשנת 1943 הייתי חולה וביליתי חודשים ארוכים בבתי חולים. אשה מצבא הישע באה לבקר אותי ולהתפלל עבורי. באותו זמן קיבלתי את הדבר הבא מאלוהים: "שקלו את מעשה גולגתא; מעשה מושלם – מושלם בכל מובן, מושלם מכל היבט." מאז ועד היום אני הוגה בהצהרה הזו, והגעתי רק לקצה הקרחון של מה שהתרחש על הצלב. זהו אכן מעשה מושלם. מכל כיוון בו נבחן את הצלב, זה הושלם. כל עזרה שאי פעם נזדקק לה, מצויה בשלמות במעשה הצלב.

"זה נשמע קל מידי", אתה עלול לומר, "אך כיצד אני יכול לקבל את זה הלכה למעשה?" בנושא הרפואה, הרבה אנשים תוהים לעצמם, כיצד אני יכול לדעת שזה הרצון של אלוהים שארפא?

אם אנחנו הילדים של אלוהים, אנחנו שואלים את השאלה הלא נכונה. רפואה זה לחם הבנים. ישוע אמר:

לֹא־טוֹב לָקַחַת אֶת־לֶחֶם הַבָּנִים וּלְהַשְׁלִיכוֹ לִפְנֵי צְעִירֵי הַכְּלָבִים (הלא מאמינים). (מתי טו:26)

לאשה הכנענית הייתה את התשובה הנכונה היא אמרה:

אדון, אני לא צריכה כיכר לחם. תן לי רק את הפירורים ואוציא את השד מתוך בתי.

לאשה הזו הייתה באמת אמונה, הרבה יותר מאשר היה לבנים שקיבלו את כל הלחם ועדיין היו חולים. יתכן ואב לא יוכל לספק לילדים שלו גלידות וקינוחים טעימים, אבל כל אב מחוייב לספק לילדיו לחם. אלוהים האב הניח את לחם הבנים על השולחן – שלי ושלכם.

אני מנסח את השאלה שוב באופן הבא: כיצד אוכל לקבל את המרפא שאלוהים כבר סיפק? למאמין מרפא וכפרה לעולם אינם בזמן עתיד. זה כעת נתון בידנו לרשת את ירושתנו. הכל מסופק לנו בברית החדשה- הצוואה חתומה במותו של ישוע.

תודה לך ישוע על מה שעשית עבורי על הצלב. אני מכריז שאני מקבל כעת את הפעולה המושלמת של ישוע בגולגתא- כי ישוע נפצע כדי שאני ארפא. אמן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *