17 במרץ | כלי נשקנואני מנצח את השטן בדם השה ובדבר עדותי ולא אהבתי את נפשי עד מוות

וְהֵם נִצְּחֻהוּ בְדַם הַשֶׂה וּבִדְבַר עֵדוּתָם וְלֹא אָהֲבוּ אֶת נַפְשָׁם עַד לַמָּוֶת. (חזון יוחנן יב, 11)

בהתגלות יב, 9-7, אנחנו רואים שהשמים נפטרו מהשטן ומלאכיו. רונו שמיים; אוי לכם יושבי ארץ! כעת, השטן נמצא כאן למטה בארץ, והוא יודע שנותרו לו מספר שנים מועטות לעשות נזק ולפגוע בכל. זה ברור שהעת הזו קשורה לנבואת דניאל בדבר שבעים השבועים. (ר' דניאל ט, 21-27.) מדובר בפרק זמן מסוים, שהשטן שלומד בעצמו את נבואות התנ"ך, מכיר היטב. וישוע אמר שהימים האלה יתקצרו. (ר' לדוגמא, מתי כד, 21-22.) למרות שמבחינה תאורטית מדובר בתנ"ך על שלוש וחצי שנים, תהיה לכל הפחות הפחתה של מספר "ימים" מהסוף. ולאחר מכן השטן יושלח קשור בשרשראות לתוף בור ללא תחתית.

השטן רוצה שלא נכיר את העובדות, מכיוון שכל עוד שאנו בורים, אין ביכולתנו לעשות את מה שאלוהים רוצה שנעשה בחיינו. אולם אלוהים נתן לנו כלי נשק רוחניים בעזרתם נוכל להשליך את השטן ממקומו בשמים.

כִּי־כְלֵי מִלְחַמְתֵּנוּ לֹא שֶׁל־הַבָּשָׂר הֵם כִּי אִם־חֲזָקִים בֵּאלֹהִים לַהֲרֹס מִבְצָרִים׃ בַּאֲשֶׁר הֹרְסִים אֲנַחְנוּ תַּחְבֻּלוֹת וְכָל־מָרוֹם מִתְנַשֵּׂא נֶגֶד דַּעַת הָאֱלֹהִים וְשׁוֹבִים כָּל־מְזִמָּה לְמִשְׁמַעַת הַמָּשִׁיחַ. (שנייה לקורינתיים י, 4-5)

כלי הנשק הרוחניים שנתנו לנו יאפשרו לנו להרוס כל דבר שמתנשא ומתנגד לאלוהים ולמלכותו. הדבר שהכי מתנגד למלכות של אלוהים בסופו של דבר זה המלכות של השטן. נמסרו לנו כלי הנשק אשר יאפשרו לנו להביס את המלכות החשוכה הזו: דם ישוע, ודבר עדותנו.

תודה לך אדוני על דם השה. אני אוחז בו ככלי נשק רוחני, יחד עם העדות שלי, ומכריז שאני מנצח את השטן בדם השה ובדבר עדותי ולא אהבתי את נפשי עד מוות. אמן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *