28 במרץ | רופא לנשברי לבלֹא יִטֹּשׁ יְהוָה אֶת עַמּוֹ

כִּי לֹא יִטֹּשׁ יְהוָה אֶת עַמּוֹ בַּעֲבוּר שְׁמוֹ הַגָּדוֹל כִּי הוֹאִיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת אֶתְכֶם לוֹ לְעָם. (שמואל א׳ י"ב, 22)

בתהילים קמ״ז, 2-3, כתוב:

בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם.

אלו הן מילים יפות, אך מה שהכי יפה בהן זה שהן מתגשמות בדור הזה ממש, עוד בחיינו.

אני חזיתי בפועל היוצא של המילים הללו. כפי שכבר ציינתי הייתה לי הזכות לחיות בירושלים במאי 1948, כשמדינת ישראל נולדה מחדש אחרי 2000 שנות גלות. כיום אלוהים בונה את ירושלים. הוא מכנס את נדחי ישראל. הוא מרפא את שבורי הלב, וחובש את פצעיהם.

אלו הן חדשות נפלאות לכל אלה שרוצים לחזור לאלוהים. אלו הן חדשות טובות לעם של אלוהים, ישראל. אלו הן גם חדשות טובות לקהילה של ישוע המשיח, מכיוון שאותו האלוהים שמכנס את ישראל, מכנס גם את הקהילה חזרה אליו, משיב אותנו חזרה לירושתנו, חובש את פצעינו, ומרפא את ליבנו השבור.

ישנו שירות מתמשך של רוח הקודש, מאוד ייחודי. שירות לנשברי הלב. זהו שירות שנועד לאלה שליבם נשבר. אם אתה נושא פצע בתוכך, תפנה לאלוהים ותאמר:

אלוהים הגיע הזמן שתשיב אותי, זה הזמן שאתה מכנס חזרה אליך את נשברי הלב. אתה מרפא את שבורי הלב, אתה חובש לפצעיהם. אדוני, אתה מכיר את הפצע שאני סוחב כל כך הרבה זמן בליבי. התרפא אותי?

ואצבע אלוהים הבלתי נראית, רוח אלוהים, יגיע לאן ששום מנתח אינו יכול להגיע ויגע במקום הכואב ההוא ויביא לתוכו מרפא ושבות.

תודה על אדוני שאתה מחוייב לגורל ישראל. אני מפגיע עבור ישראל כעת. אני מכריז כעת שכשם שאלוהים מרפא את נשברי הלב בישראל ומרפא את פצעיהם הוא מביא רפואה ושבות גם לחיי, כי לא יטוש אדוני את עמו. אמן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *